Жалюзі Центр

Жалюзі Центр

  • Розробка сайту
jaluzi-center.com.ua

Компанія Жалюзі Центртм — провідний виробник жалюзі та ролет на ринку України. Представництва Жалюзі Центр є в кожному обласному центрі. Найбільшими перевагами компанії є високоорганізоване власне виробництво, яке дозволяє створювати індивідуальні рішення, рекордна швидкість виготовлення конструкцій за 1 день та європейська якість з гарантією на виріб 24 місяці. Це дозволяє компанії бути лідером в своїй галузі та тримати першість як в технології виробництва, так і в якісному клієнтському сервісі.

Розробка сайта та редизайн для Жалюзі Центр Івано-Франківськ

Завдання

Нашим завданням було створення сучасного сайту, який був би зручним як для роздрібних клієнтів, так і для дилерів мережі. Що стосується роздрібних клієнтів, вибір та замовлення жалюзі та ролетів через інтернет — доволі складне завдання для звичайного покупця. Тому найбільшим нашим завданням було спростити цей шлях та зробити його доступним. Також необхідно було зберегти позиції сайту, оскільки довший час проект просувався за допомогою SEO.

Розробка сайта та редизайн для Жалюзі Центр Івано-Франківськ – Laptop версія
Розробка сайта та редизайн для Жалюзі Центр Івано-Франківськ – Tablet & Mobile версії

Рішення

Хороше рішення — це те, яке зрозуміле цільовій аудиторії. Дана галузь характеризується традиційністю та сталими користувацькими звичками. Тому при розробці проекту ми керувалися саме тим, щоб зробити сайт не просто гарним, а розробити зручний та зрозумілий інтерфейс для даної цільової аудиторії.
Бути зрозумілим для клієнтів, спрощувати складність вибору товару та доступно пояснювати технологію заміру власноруч — це було фокусом при пошуку рішення.
Метою сайту було отримати контакти замовника. Адже кожен другий клієнт, що заповнив форму, ставав покупцем. Тому для цього було розроблено такий інструмент, як швидкий розрахунок вартості виробу, який давав можливість клієнтам легко зробити перший крок до покупки. В отриманні заявок через сайт завжди важлива щвидкість реакції, тому ми здійснили підключення до telegram-бота, і це допомагає компанії Жалюзі Центр тм миттєво реагувати на запит клієнтів та шкидко обробляти заявки.
Коливання валюти призводить до того, що замовник змушений часто змінювати ціну товару. Тому нами було впроваджене рішення, яке дозволяє при занесення через адмін-панель цін на товар обирати валюту (євро чи долар, в залежності від валюти постачальника), а на сайті автоматично відображається сума в гривні, згідно денного курсу.
На завершення проекту ми провели SEO-перенесення на іншу CMS і зберегли позиції сайту.

Інші проекти