ДубКо

ДубКо

  • Розробка сайту
dubko.ua

«ДубКо» – це меблевий експерт №1 у Західній Україні. Компанія вже 15 років займається продажами матеріалів та комплектуючих для меблів, дизайн-розробкою та має власне конструкторське бюро.

Індивідуальний підхід до кожного замовлення – те, що робить компанію «ДубКо» по-справжньому особливими. Кожен їхній проект – це довершений дизайн, відмінне виконання та задоволений клієнт. Власний автопарк робить доставку продукції в будь-яку точку міста чи області швидкою і комфортною.
Безпечні та якісні матеріали, особливий стиль та команда професіоналів – критерії успіху «ДубКо».

Розробка сайту ДубКо

Завдання

Нашим завданням було створення сучасного сайту з унікальним дизайном, який зміг би донести інформацію про всі сфери діяльності компанії і проведення SEO-оптимізації.

Розробка сайту LIFTForum – Laptop версія
Розробка сайту LIFTForum – Table & Mobile версії

Рішення

Важливо є те, що створений нами сайт є доступним та інтуїтивно зрозумілим для двох цільових аудиторій: майстрів, які виготовляють меблі, та людей, які замовляють розробку, дизайн та виготовлення. Було проведено фотосесію працівників компанії, товарів та інтер’єру для передання фірмового стилю та атмосфери. У співпраці з спеціалістами ми провели SEO-перенесення на іншу CMS і зберегли позиції сайту.

Інші проекти