ARS-DIM

ARS-DIM

  • Брендинг

Будівельна компанія АРС-ДІМ – забудовник з Івано-Франківська, який створює унікальний продукт, впроваджує сучасні архітектурні рішення, завойовуючи ринок якісними будинками, комфортними для життя. Проекти розробляються з урахуванням естетики та зручностей для майбутніх жителів. Дотримання всіх норм будівництва та врахування найменших дрібниць у плануванні, відрізняє АРС-ДІМ поміж інших будівельних компаній уже 20 років.

ARS-DIM – Логотип компанії
ARS-DIM – Кольорові рішення логототипу

Завдання

Перед нами було поставлено завдання провести повний ребрендинг для створення ідеальної концепції компанії АРС-ДІМ. Зміна складових бренду: логотипу, візуального оформлення та інших дизайн-елементів.

ARS-DIM – Фірмові іконки
ARS-DIM – Паттерн

Рішення

Створений нами логотип складається з корпоративного символу та шрифтового накреслення імені бренду і має 6 колірних рішень. Він вдало поєднує стиль компанії, простоту та естетичність вигляду. Було розроблено іконки, які можна використовувати в рекламній продукції і чотири паттерни. Типографіку склав шрифт Cormac, який добре підходить як для заголовків так і для текстового набору.

ARS-DIM – Блокнот
ARS-DIM – Корпоративна форма: каски
ARS-DIM – Подарункова продукція: пакування
ARS-DIM – Подарункова продукція: чашки

Інші проекти